Η HYCA και τα μέλη της θα συμμετάσχουν στον σχεδιασμό των τουριστικών λιμένων με την συμπλήρωση αρχικά ενός επιστημονικού ερωτηματολογίου το οποίο θα σας αποστείλουμε στα προσωπικά σας email στις 15/7/24.
Το ερωτηματολόγιο θα μπορείτε να το συμπληρώσετε έως τις 30/7/24 όπου θα κλείσει η σχετική πλατφόρμα.
Η συμμετοχή σας είναι αναγκαία, καθώς ως επαγγελματίες του κλάδου η άποψη σας και οι γνώσεις θεωρούνται απαραίτητες και θα συμβάλουν στον μελλοντικό σχεδιασμό τουριστικών λιμένων .
Η συμμετοχή είναι για όλες τις ειδικότητες και θα είναι ανώνυμη μέσω ενός link που θα σας αποστείλουμε και ο χρόνος που απαιτείται για να το συμπληρώσετε είναι περίπου 15 λεπτά .
Είναι ιδιαίτερα σημαντικό να συμμετέχουμε όλοι ενεργά σε τόσο σημαντικές αποφάσεις που έχουν να κάνουν με τον θαλάσσιο τουρισμό και η HYCA και τα ελληνικά πληρώματα να δηλώνουν παντα παρών σε τόσο σημαντικές εξελίξεις στον κλάδο μας.